д-р Светлозар Георгиев
ортопед-травматолог гр. РусеД-р Светлозар Георгиев е специалист по ортопедия и травматология, практикуващ в гр. Русе.
Резервация на час за консултация
пн 22.06. |
вт 23.06. |
ср 24.06. |
чт 25.06. |
пт 26.06. |
сб 27.06. |
нд 28.06. |
|---|
| Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана. |
Контакти
Професионална биография
Към момента липсва информация за професионалната биография на д-р Светлозар Георгиев.
Услуги
Към момента липсва информация за услугите, предоставяни от д-р Светлозар Георгиев.
Цени
Към момента липсва информация за цените на д-р Светлозар Георгиев.
Екип
Към момента липсва информация за екипа на д-р Светлозар Георгиев.
Апаратура
Към момента липсва информация за апаратурата, с която разполага д-р Светлозар Георгиев.
Транспорт
Към момента липсва информация за транспорта, с който разполага д-р Светлозар Георгиев.
Партньори
- НЗОК
Отзиви
Отзиви
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Рядко срещан специалист, препоръчвам го на нуждаещите се от специалист ортопед
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Рядко срещан добър хирург
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Невероятен доктор! С изключително внимание към пациентите и роднините им. Благодарим от сърце. Добре, че попаднахме на него в Спешното отделение. Да сте жив и здрав, Докторе.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Добро професионално отношение по време на лечението и след него. Препоръчвам този ортопед!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Добро и адекватно медицинско обслужване!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Голямо благодаря! Препоръчвам!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Доста се измъчих тази година с ходене по болниците! Накрая опрях и до ортопед, случайно попаднах на доктор Георгиев. Изключително съм доволен. Обърна ми голямо внимание и само с лекарства за 10 дни болките в коляното ми отшумяха. Да си жив и здрав, Докторе!!!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Много сме доволни от доктора. Обърна ни голямо внимание и сега с дъщеря ми се чувстваме добре. Благодарим на доктора и екипа в болницата!!!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Отличен специалист! Горещо го препоръчвам!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Otlichen specialist! Godina sled operaciata veche, az sam mnogo blagodaren!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Отлично обслужване и внимателно отношение от страна на доктора и сестрата. Голямо „Благодаря“!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Отлично обслужване! Много сме доволни!


Посетих този доктор с надеждата да получа медицинска помощ. Напуснах кабинета с усещането, че съм била на прослушване за комедийно шоу, в което аз бях шегата. Още от първата минута стана ясно, че пациентът е най-маловажният елемент в кабинета. Обяснения за състоянието ми, лечение, базови съвети какво да се прави и да не се прави изцяло липсваха. На въпросите ми или не получавах отговори, а когато шейхът Георгиев реши да отговори, те бяха високомерни и иронични отговори, сякаш присъствието ми там беше досадно прекъсване на скролването му във Фейсбук и ТикТок на деня му. Вместо лекар, срещнах папа Непогрешими с его, което трудно се побираше в помещението, заедно с Негово Величество безкрайния апетит. Малкото реплики, които императорът на втората порция реши да изрече така неглиже, сър Млясалот редуваше ирония и дъвката в устата си, убеден, че не дължи уважение или информация на никого. Опитите ми да разбера какво предстои като преглед или лечение бяха посрещани с насмешка и снизходително отношение. Най-разочароващото беше усещането за пълна липса на съпричастност. Не останах с впечатление, че здравето ми е приоритет. Останах с впечатлението, че съм поредният номер в списъка и поредният източник на приходи. Интересът към човека отсреща изглеждаше минимален, докато интересът към плащането беше безупречно организиран. Ако трябва да опиша преживяването накратко: бягайте от този псевдодоктор, както Дяволът бяга от тамян. Не очаквайте адекватна медицинска експертиза или човешко отношение. Изключително арогантен тип, министърът на последната дума, примат, който ходи на „работа“ просто за да хаби държавни пари. Отказва да спазва дадената си клетва като медицинско лице. Имах лошия късмет да се срещна с властелин на хладилника, надявам се да е за последно!