д-р Розалина Димитрова Петрова
психиатър гр. СливенД-р Розалина Димитрова Петрова е специалист по психиатрия, практикуващ в гр. Сливен.
Резервация на час за консултация
пн 22.06. |
вт 23.06. |
ср 24.06. |
чт 25.06. |
пт 26.06. |
сб 27.06. |
нд 28.06. |
|---|
| Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана. |
Контакти
Професионална биография
Към момента липсва информация за професионалната биография на д-р Розалина Димитрова Петрова.
Услуги
Към момента липсва информация за услугите, предоставяни от д-р Розалина Димитрова Петрова.
Цени
Към момента липсва информация за цените на д-р Розалина Димитрова Петрова.
Екип
Към момента липсва информация за екипа на д-р Розалина Димитрова Петрова.
Апаратура
Към момента липсва информация за апаратурата, с която разполага д-р Розалина Димитрова Петрова.
Транспорт
Към момента липсва информация за транспорта, с който разполага д-р Розалина Димитрова Петрова.
Партньори
Към момента липсва информация за партньорите на д-р Розалина Димитрова Петрова.
Отзиви
Отзиви
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Думите „безхаберие“ и „абсолютна некадърност“ напълно съответстват за д-р (то не може да се каже дори, че е доктор) Розалина Петрова. Не ходете при тази жена!


След три пъти без успех моите родители успяват да се срещнат с доктор Петрова. Да не говорим за обажданията по телефона, да запазим час, никога никой не отговаря и информацията в интернет е непълна. Живея в чужбина и не съм спряла да звъня по телефона. Става въпрос за психиатрично мнение за документ за ТЕЛК за баба ми, която е в инвалидна количка и с деменция в напреднал стадий с диагноза от невролог. Родителите ми се грижат за нея и отидоха да търсят помощ или домашна визита, баба ми (на 91 години) не е в състояние да се движи, нито да прави км с кола. Майка ми е в процес на химиотерапия и е човекът, отговорен за майка си. Д-р Петрова, благодаря ви за нищо, за небрежното и много малко професионално отношение към пациент в критично състояние и неговите гледачи. Не препоръчвам по никакъв начин вашето мнение, лечения или каквото и да било. Психиатър е професионалист, който работи, когато лекува, пренебрежението и надменното държание е точно обратното на това, за което сте учили. Казва ви го човек, който, за зло или добро, месечно ходи на терапии и ползва помощта на професионалисти, но не като вас. Срамота.