д-р Димитър Павлов
интернист, гастроентеролог гр. СливенД-р Димитър Павлов е специалист по гастроентерология (стомашно-чревни болести), вътрешни болести, практикуващ в гр. Сливен.
Резервация на час за консултация
пн 22.06. |
вт 23.06. |
ср 24.06. |
чт 25.06. |
пт 26.06. |
сб 27.06. |
нд 28.06. |
|---|
| Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана. |
Контакти
- ехографска диагностика на коремните органи, 1-во и 2-ро ниво
- фиброгастроскопия (ФГС) и фиброколоноскопия (ФКС), 1-во и 2-ро ниво
Професионална биография
- 1985 г. – Медицина – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна
- 1990 г. – Вътрешни болести – Медицински университет – София
- 2002 г. – Здравен мениджмънт – Великотърновски университет „Св. св. Кирил и Методий“
- 2003 г. – Гастроентерология – Медицински университет – София
- 1984 – 1985 г. – Военна болница – Сливен
- 1985 – 1990 г. – началник мед. служба
- 1990 – 2007 г. – Военна болница – Сливен
- 2007 г. до момента – началник гастроентерологично отделение към МБАЛ „Хаджи Димитър“ и ДКЦ 1 – Сливен
Услуги
- Ехография на коремните органи
- Гастрофиброскопия (ГФС)
- Колонофиброскопия (КФС)
- Полипектомии на полипи на стомах и черва
- Безплатни изследвания за хепатит B и C, включване за лечение към НЗОК
- Клинични проучвания за лекарства
- VEGA-тест
- Диетични консултации
- Съдействие за консултативни прегледи при водещи специалисти в България
Цени
Към момента липсва информация за цените на д-р Димитър Павлов.
Екип
- м.с. Чиликова
Апаратура
- Ехограф Toshiba
- Видеоендоскопска система Pentax
Транспорт
Неспециализиран.
Партньори
- НЗОК
Отзиви
Отзиви
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Уникален професионалист, който дава всичко от себе си и подхожда към пациента винаги с внимание.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Освен че е некадърен, единствената му цел е да прави пари. Държи се арогантно и комерсиално с пациентите. Не ми пишете, че не разбирам, щото от години го виждам как работи. По-добре си намерете друг гастроентеролог.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Д-обро О-тношение и К-оректност. Т-раен и О-тличен Р-езултат. Строго препоръчвам най-добрия специалист, когото съм срещал! Доктори като него са рядкост в нашата страна.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
ПРОФЕСИОНАЛИСТ.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
ПРЕД КАБИНЕТА МУ ВСЕКИ ДЕН ИМА МНОГО ПАЦИЕНТИ, И ТО НЕ САМО ОТ СЛИВЕН, А ОТ ЯМБОЛСКО, КАРНОБАТСКО, БУРГАС. ОБСЛУЖВАНЕТО Е ДОБРО. ЛЕЖАЛА СЪМ И В ОТДЕЛЕНИТО, КЪДЕТО Е ЗАВЕЖДАЩ - ТАМ СЪЩО Е ПРЕПЪЛНЕНО С ХОРА ОТ ГОРЕПОСОЧЕНИТЕ РАЙОНИ. ЕКИПЪТ В ОТДЕЛЕНИЕТО Е БЕЗУПРЕЧЕН - И СЕСТРИТЕ, И ДОКТОРИТЕ БАКАЛОВ И ЧАНЕВ
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Като иска да точи пари от здравната каса - да не е за сметка на пациентите. Да не си играе със здравето на хората. Като прави изследване - да го прави докрай, не наполовина. Може да си облепи още една стена със сертификати и дипломи - но е некадърник.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Перфекционист във всяко отношение. Пациентът е в центъра на вниманието.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Д-р Димитър Павлов от Сливен представи българската медицина в САЩ, научи Sliveninfo. Началникът на гастроентерологичното отделение на МБАЛ „Хаджи Димитър“ – Сливен бе един от шестимата български лекари, които взеха участие в най-големия гастроентерологичен форум в света. Те бяха част от Седмицата на гастроентерологичните болести – DDW, на Американската гастроентерологична асоциация в Сан Диего, Калифорния. Световният конгрес се проведе от 20 до 23 май. Според специалистите това е безспорно признание за сливенския медик. Д-р Павлов бе единственият представител от региона и на 47 конгрес по хепатология, който се проведе от 18 до 22 април в Барселона. Източник: sliveninfo.com
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
От години се лекувам при д-р Павлов и бих казала, че е отличен специалист. Подходът му към пациента е строго индивидуален, а диагнозата – прецизна. Проблемът, за чието решение търсех помощ от редица лекари, не беше установен, преди да отида при него. Препоръчвам го пред много други специалисти в града.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
za ni6to ne stava, palen nekadarnik, hora, ne hodete pri nego, 6te sajalqvate, povqrvaite mi
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Bih zhelala da kazha, che lekariat e bezuprechen vav vsiako edno otnoshenie! Otlichno oborudvane i otnoshenie kam pacientite si!

Професионалист с главно П, Човек с главно Ч. Рядко срещан доктор на територията на България, който си разбира от работата и влага всичко от себе си в името на пациента. Неведнъж е показвал, че пациентът е на първо място в работата му. Много други лекари имат да се учат на професионализъм, отношение и постоянно обогатяване и задълбочаване на познанията си по специоалността им. Адмирации и успех, Докторе!