Търсене на медицински, здравни и сродни специалисти
Avatar

д-р Борис Борисов

кожен лекар (дерматолог-венеролог) гр. София
Статистика за профила

Д-р Борис Борисов е специалист по кожни и венерически болести (дерматология и венерология), практикуващ в гр. София.

Резервация на час за консултация

пн


22.06.

вт


23.06.

ср


24.06.

чт


25.06.

пт


26.06.

сб


27.06.

нд


28.06.

Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана.

Контакти

Университет
Година на дипломиране
Специалност
Кожни и венерически болести (Дерматология и венерология)
Специализации
Езици
Адрес

гр. София, ул. Акад. Стефан Младенов № 8

Телефон
0888 953 645
Работно време
Електронна поща
Интернет страница
Други координати
Неточна информация?
Д-р Борис Борисов?
Информация

Професионална биография

Към момента липсва информация за професионалната биография на д-р Борис Борисов.

Услуги

Към момента липсва информация за услугите, предоставяни от д-р Борис Борисов.

Цени

Към момента липсва информация за цените на д-р Борис Борисов.

Екип

Към момента липсва информация за екипа на д-р Борис Борисов.

Апаратура

Към момента липсва информация за апаратурата, с която разполага д-р Борис Борисов.

Транспорт

Към момента липсва информация за транспорта, с който разполага д-р Борис Борисов.

Партньори

НЗОК

Отзиви

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:
Обща оценка:
0.00
Тенденция:
0.00
Позиция в категорията...
1770
Позиция в категорията...
1770

Отзиви

Кабинетът не работи с часове и се образуват големи опашки, което за мен не беше проблем. Избрах д-р Борисов заради добрите отзиви и заради моя приятелка, която беше отишла при него с акне – той се усъмнил за СПКЯ и се оказало точно това. Нейното акне обаче беше ситно като обрив, докато моето беше кистозно, от типа, който оставя дълбоки белези. Аз също имах съмнения за СПКЯ заради други симптоми, макар акнето да беше най-изразено. Обясних му, че се появи и влоши в рамките на 6 месеца, откакто дойдох в София, но той отговори, че само така съм си мислела. Започна да ми обяснява за акнето на дъщеря му, когато отишла в Лондон, после ми говори и за другата си дъщеря. Обясни ми много добре как се запушва пората и как работи Роакутан, като каза, че ако бях момче, би ми го изписал веднага. Засега обаче щяхме да пробваме с мазила (знам, че след Роакутан трябва да се избягва бременност, явно разбърква хормоните). Отношението му беше супер, но предпочете той да говори повече, вместо да ме изслуша. Накрая ми изписа специален разтвор (тип спирт), който се прави само в Студентска поликлиника. Изрично подчерта да не се отказвам, защото някои хора спирали лечението по-рано и после казвали: „Този нищо не направи“. На вторичния преглед ми изписа и Скинорен, но не каза нищо за слънцезащита (реших да не ползвам). Междувременно акнето ми се влошаваше, а той каза, че ако и следващия път не е добре, тогава ще мислим за Роакутан. Повече не го посетих. Със сигурност е добър специалист, но смятам, че не обърна достатъчно внимание на това, което му казвам, и какви са съмненията ми. Посетих гинеколог, наистина се оказах със СПКЯ и след три месеца прием на „Ясмин“ кожата ми се изчисти както никога досега. За съжаление останаха белези от кистозните пъпки, които можеше да си спестя, ако бях намерила адекватно решение по-бързо. За жени с акне препоръчвам първо да посетите гинеколог или ендокринолог. Може нещо да не съм разказала съвсем коректно, ситуацията беше преди около 2 години.

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Д-р Борисов е много кадърен и адекватен дерматолог. Аз лично съм го посещавала, водила съм и дъщеря си при него. Диагнозата винаги е точна, а лечението ефективно! В някои дни се чака доста, понеже има много пациенти.

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Изключителен специалист!

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Перфектен лекар.

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

По препоръка на личния ми лекар посетих д-р Борисов, прие ме веднага и ми обясни най-подробно какво е положението в моя случай, останах много очарован от отношението и вниманието, което прояви, изключително компетентно се изрази, за да разбера за моя случай. Надявам се да има и други лекари в България като д-р Борисов. Изказвам благодарност!!!

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Прекрасен специалист с много точни диагнози и правилно и ефикасно лечение

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Много внимателен лекар.

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Невероятен специалист и лекар. Много тактичен и внимателен, изслушва и обяснява разбираемо. Излекува ми едно петно - като екзема, само с две посещения, а преди това обиколих много дерматолози. Лечението не беше скъпо, но много ефективно, за разлика това, което ми назначаваха други лекари и от които полза никаква, дори на моменти ставаше по-зле. Бъдете жив и здрав, д-р Борисов.

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Доволен съм

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Д-р Борисов е изключителен специалист. Колкото и пъти да съм ходила за преглед, е бил много внимателен и изчерпателен относно диагностициране и лечение.

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Изключително разочароващ опит с д-р Борисов. Отивам в 18:45 пред кабинета, като неговото работно време е до 19:30. Вратата беше отворена и поздравих отдалече, той стана, разкрещя се как може да съм се сетила да се преглеждам в края на работния ден, трясна вратата и изкрещя да съм чакала тогава. Разбира се, че си тръгнах. Явно много наруших спокойствието му. Едва успях да стигна там след моя работен ден, но не само че не срещнах човешко отношение, а и си позволи индивидът да ми крещи. Недопустимо!!!

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Добавяне на отзив

Моите оценки

Организация на работа:

barbarbarbarbarbar

Отношение към пациента:

barbarbarbarbarbar

Обзавеждане и оборудване:

barbarbarbarbarbar

Резултатност на диагностиката/лечението:

barbarbarbarbarbar

Моето мнение

Бихте ли препоръчали този лекар?

Публикувайки отзив в Hapche.bg, Вие се съгласявате с Правилата за одобряване на отзиви.

Реклама
Реклама

Топ специалисти