д-р Борис Борисов
кожен лекар (дерматолог-венеролог) гр. СофияД-р Борис Борисов е специалист по кожни и венерически болести (дерматология и венерология), практикуващ в гр. София.
Резервация на час за консултация
пн 22.06. |
вт 23.06. |
ср 24.06. |
чт 25.06. |
пт 26.06. |
сб 27.06. |
нд 28.06. |
|---|
| Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана. |
Контакти
Професионална биография
Към момента липсва информация за професионалната биография на д-р Борис Борисов.
Услуги
Към момента липсва информация за услугите, предоставяни от д-р Борис Борисов.
Цени
Към момента липсва информация за цените на д-р Борис Борисов.
Екип
Към момента липсва информация за екипа на д-р Борис Борисов.
Апаратура
Към момента липсва информация за апаратурата, с която разполага д-р Борис Борисов.
Транспорт
Към момента липсва информация за транспорта, с който разполага д-р Борис Борисов.
Партньори
Отзиви
Отзиви
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Д-р Борисов е много кадърен и адекватен дерматолог. Аз лично съм го посещавала, водила съм и дъщеря си при него. Диагнозата винаги е точна, а лечението ефективно! В някои дни се чака доста, понеже има много пациенти.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Изключителен специалист!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Перфектен лекар.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
По препоръка на личния ми лекар посетих д-р Борисов, прие ме веднага и ми обясни най-подробно какво е положението в моя случай, останах много очарован от отношението и вниманието, което прояви, изключително компетентно се изрази, за да разбера за моя случай. Надявам се да има и други лекари в България като д-р Борисов. Изказвам благодарност!!!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Прекрасен специалист с много точни диагнози и правилно и ефикасно лечение
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Много внимателен лекар.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Невероятен специалист и лекар. Много тактичен и внимателен, изслушва и обяснява разбираемо. Излекува ми едно петно - като екзема, само с две посещения, а преди това обиколих много дерматолози. Лечението не беше скъпо, но много ефективно, за разлика това, което ми назначаваха други лекари и от които полза никаква, дори на моменти ставаше по-зле. Бъдете жив и здрав, д-р Борисов.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Доволен съм
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Д-р Борисов е изключителен специалист. Колкото и пъти да съм ходила за преглед, е бил много внимателен и изчерпателен относно диагностициране и лечение.
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Изключително разочароващ опит с д-р Борисов. Отивам в 18:45 пред кабинета, като неговото работно време е до 19:30. Вратата беше отворена и поздравих отдалече, той стана, разкрещя се как може да съм се сетила да се преглеждам в края на работния ден, трясна вратата и изкрещя да съм чакала тогава. Разбира се, че си тръгнах. Явно много наруших спокойствието му. Едва успях да стигна там след моя работен ден, но не само че не срещнах човешко отношение, а и си позволи индивидът да ми крещи. Недопустимо!!!



Кабинетът не работи с часове и се образуват големи опашки, което за мен не беше проблем. Избрах д-р Борисов заради добрите отзиви и заради моя приятелка, която беше отишла при него с акне – той се усъмнил за СПКЯ и се оказало точно това. Нейното акне обаче беше ситно като обрив, докато моето беше кистозно, от типа, който оставя дълбоки белези. Аз също имах съмнения за СПКЯ заради други симптоми, макар акнето да беше най-изразено. Обясних му, че се появи и влоши в рамките на 6 месеца, откакто дойдох в София, но той отговори, че само така съм си мислела. Започна да ми обяснява за акнето на дъщеря му, когато отишла в Лондон, после ми говори и за другата си дъщеря. Обясни ми много добре как се запушва пората и как работи Роакутан, като каза, че ако бях момче, би ми го изписал веднага. Засега обаче щяхме да пробваме с мазила (знам, че след Роакутан трябва да се избягва бременност, явно разбърква хормоните). Отношението му беше супер, но предпочете той да говори повече, вместо да ме изслуша. Накрая ми изписа специален разтвор (тип спирт), който се прави само в Студентска поликлиника. Изрично подчерта да не се отказвам, защото някои хора спирали лечението по-рано и после казвали: „Този нищо не направи“. На вторичния преглед ми изписа и Скинорен, но не каза нищо за слънцезащита (реших да не ползвам). Междувременно акнето ми се влошаваше, а той каза, че ако и следващия път не е добре, тогава ще мислим за Роакутан. Повече не го посетих. Със сигурност е добър специалист, но смятам, че не обърна достатъчно внимание на това, което му казвам, и какви са съмненията ми. Посетих гинеколог, наистина се оказах със СПКЯ и след три месеца прием на „Ясмин“ кожата ми се изчисти както никога досега. За съжаление останаха белези от кистозните пъпки, които можеше да си спестя, ако бях намерила адекватно решение по-бързо. За жени с акне препоръчвам първо да посетите гинеколог или ендокринолог. Може нещо да не съм разказала съвсем коректно, ситуацията беше преди около 2 години.