Търсене на медицински, здравни и сродни специалисти
Avatar

д-р Васил Иванов Иванов

невролог гр. Стара Загора
Статистика за профила

Д-р Васил Иванов Иванов е специалист по нервни болести (неврология), практикуващ в гр. Стара Загора.

Резервация на час за консултация

пн


22.06.

вт


23.06.

ср


24.06.

чт


25.06.

пт


26.06.

сб


27.06.

нд


28.06.

Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана.

Контакти

Университет
Година на дипломиране
Специалност
Нервни болести (Неврология)
Специализации
Езици
Адрес

гр. Стара Загора, Ген. Столетов 111 А

Телефон
042629901
Работно време
Електронна поща
Интернет страница
Други координати
Неточна информация?
Д-р Васил Иванов Иванов?
Информация

Професионална биография

Към момента липсва информация за професионалната биография на д-р Васил Иванов Иванов.

Услуги

Към момента липсва информация за услугите, предоставяни от д-р Васил Иванов Иванов.

Цени

Към момента липсва информация за цените на д-р Васил Иванов Иванов.

Екип

Към момента липсва информация за екипа на д-р Васил Иванов Иванов.

Апаратура

Към момента липсва информация за апаратурата, с която разполага д-р Васил Иванов Иванов.

Транспорт

Към момента липсва информация за транспорта, с който разполага д-р Васил Иванов Иванов.

Партньори

Към момента липсва информация за партньорите на д-р Васил Иванов Иванов.

Отзиви

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:
Обща оценка:
0.00
Тенденция:
0.00
Позиция в категорията...
2172
Позиция в категорията...
2172

Отзиви

Разбрах защо този народ не става по-добър. Ами ние сме заобиколени от хора, които живеят само за да изтръгват и малкото добро, което е останало у нас. Днес попаднах и на поредния лекар (пародия на лекар), който ми се подиграваше през целия преглед. С една дума, той не ме разбирал какво му говоря. Едва ли не търсех начин да ми дава болничен, без да ми има нещо. От известно време имах повишаване на кръвното, неразположение на тялото, от седмица насам започна да ми се вие свят и тъй като за невролога, при когото исках да отида, имаше часове след 10 дни, аз реших да потърся по-рано друг, за да се оправя. Така потърсих помощ от д-р Васил Иванов, всъщност аз така и не видях нито бадж, нито нещо, с което да се легитимира, не видях и лекарско облекло. Но отвори кабинета на д-р Иванов, което означава, че е той. След като му обясних как се чувствам, че ми се вие свят, че ми се гади и през деня симптомите се засилват, че не мога да шофирам нормално, той започна да ми задава въпроси от типа какво значи виене на свят, какво значи „гади ми се“, залитам ли, аз отговорих, че имам такова усещане, но не знам отстрани как изглежда. Ами как съм работила през тая седмица, аз отговорих, че едвам дочаках часа, който взех, защото наистина се чувствам зле. Обясних, че като седна и не се движа, нещата се успокояват, но при всяко движение продължават симптомите. И неговото изказване беше: „А, значи събота и неделя, като си седиш вкъщи, нищо ти няма, като идеш на работа, тогава ти става лошо.“ Тогава аз усетих накъде бие. Той от самото начало си е помислил, че аз съм там за болничен. „Драги“ ми д-р Иванов, не знам на какво са ви учили, не знам как лекувате, не знам как живеете, но аз съм ЖЕНА НА 40 години и ако ми видите здравния статус, ще видите 10 дена болничен. Заради ухапване от куче - немска овчарка, и че съм била добре, но годините може би си оказват влияние и все пак и на мен ми се налага да потърся лекарска помощ. Сега съм бясна, че ми изгоря направлението и че не мога да чакам цял месец за друго, защото аз наистина не се чувствам добре. Ще си платя за преглед при друг, но на никого не препоръчвам вашата помощ. Вие не помагате, вие се подигравате. За капак на всичко, докато траеше прегледът, ме попита родителите ми от какво боледуват, как реши, че са болни, не знам, но обясних, че баща ми има сериозна сърдечна операция и наскоро са му открили тумор в главата. А сега можете ли да познаете изказа на доктора? „И сега вие си мислите, че имате тумор в главата.” Направо откачих, как можа да каже такова нещо. Ако е усетил, че ми няма нищо, ако е разбрал, че е нещо нормално моето състояние, защо не ми го обяснява, ами ми се подиграва. И все пак той каза, че не разбира моята терминология, но взе кочана за рецепти и щеше да пише нещо, интересно какво, след като не разбра какво ми е. Аз му хвърлих направлението и му казах, че ще потърся друга помощ. Той каза: „Добре.“ Ако си е мислел, че съм НЯКВА търсеща НЯКВИ болнични, сбъркал е много. Но на всички, които искат да ползват неговите услуги, НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ.

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

В резултат на неговото лечение получих чернодробна криза /от назначените лекарства/.

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Добавяне на отзив

Моите оценки

Организация на работа:

barbarbarbarbarbar

Отношение към пациента:

barbarbarbarbarbar

Обзавеждане и оборудване:

barbarbarbarbarbar

Резултатност на диагностиката/лечението:

barbarbarbarbarbar

Моето мнение

Бихте ли препоръчали този лекар?

Публикувайки отзив в Hapche.bg, Вие се съгласявате с Правилата за одобряване на отзиви.

Реклама
Реклама

Топ специалисти