д-р Стефан Тодоров Банов
педиатър (детски лекар) гр. Стара ЗагораД-р Стефан Тодоров Банов е специалист по детски болести (педиатрия), практикуващ в гр. Стара Загора.
Резервация на час за консултация
пн 22.06. |
вт 23.06. |
ср 24.06. |
чт 25.06. |
пт 26.06. |
сб 27.06. |
нд 28.06. |
|---|
| Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана. |
Контакти
Професионална биография
Към момента липсва информация за професионалната биография на д-р Стефан Тодоров Банов.
Услуги
Към момента липсва информация за услугите, предоставяни от д-р Стефан Тодоров Банов.
Цени
Към момента липсва информация за цените на д-р Стефан Тодоров Банов.
Екип
Към момента липсва информация за екипа на д-р Стефан Тодоров Банов.
Апаратура
Към момента липсва информация за апаратурата, с която разполага д-р Стефан Тодоров Банов.
Транспорт
Към момента липсва информация за транспорта, с който разполага д-р Стефан Тодоров Банов.
Партньори
Към момента липсва информация за партньорите на д-р Стефан Тодоров Банов.
Отзиви
Отзиви
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Strahoten specialist!!! Mamiii, goreshto go preporuchvam. Burzo reagira i spomaga za burz lecheben period, bez da se nalaga priem v bolnica :))))
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Прочетох много добри отзиви за д-р Стефан Банов като педиатър и смених личния лекар на бебето ми с него, но още при първото посещение ни изписа антибиотик, без да прегледа малката старателно. А с панадол и др. лекарства ѝ мина за 2 - 3 дни!!! Консултациите минават, без да дава конкретни съвети за каляване, захранване и всички необходими неща. Само мерене, теглене и нищо по-важно за отглеждането на бебетата! Много съм разочарована от избора си да избера д-р Банов!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Д-р Банов е най-прекрасния детски лекар за мен предразполага децата и родителите, разбира си от работата, и аз бих го препоръчала на всички майки, защото знам че ще останат доволни!!!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
много съм доволна от др банов,много разбира от работа си,единственото което е гадно е 4е,много хора има няма часове и висиш като марсол 5 часа докато влезеш,иначе е супер готин човек,поздравявм го :?)


Препоръчвам!!!