Търсене на медицински, здравни и сродни специалисти
д-р Свилен Арнаудов
хирург гр. ШуменД-р Свилен Арнаудов е специалист по хирургия, практикуващ в гр. Шумен.
Резервация на час за консултация
пн 22.06. |
вт 23.06. |
ср 24.06. |
чт 25.06. |
пт 26.06. |
сб 27.06. |
нд 28.06. |
|---|
| Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана. |
Контакти
Университет
Година на дипломиране
Специалност
Хирургия
Специализации
Езици
Телефон
0887 887 553
Работно време
Електронна поща
Други координати
Неточна информация?
Предложете корекция
Д-р Свилен Арнаудов?
Активирайте безплатно
Професионална биография
Към момента липсва информация за професионалната биография на д-р Свилен Арнаудов.
Услуги
Към момента липсва информация за услугите, предоставяни от д-р Свилен Арнаудов.
Цени
Към момента липсва информация за цените на д-р Свилен Арнаудов.
Екип
Към момента липсва информация за екипа на д-р Свилен Арнаудов.
Апаратура
Към момента липсва информация за апаратурата, с която разполага д-р Свилен Арнаудов.
Транспорт
Към момента липсва информация за транспорта, с който разполага д-р Свилен Арнаудов.
Партньори
НЗОК
Отзиви
Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:
Обща оценка:
0.00
Тенденция:
0.00
Позиция в категорията...
1955
Позиция в категорията...
1955
Отзиви
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Благодаря ви от сърце! Пожелавам на всички вас преди всичко здраве и професионални успехи!
Моят отговор на коментара
Моето лично съобщение до автора на коментара
Моят сигнал за нередност с коментара
Прекрасен човек и много добър специалист.


Не препоръчвам д-р Арнаудов! Не си губете времето! Изключително арогантно и непрофесионално отношение към възрастни пациенти. Не мога да изразя мнение за подхода му към по-млади такива. Часовете се записват през 15 минути, заради което и пациентите се приемат и преглеждат „през просото“. Прегледът се състои единствено в обработване на направлението и амбулаторния лист. Поне първите 10 минути минават в мълчание и попълването им. След това пациентът има няколко секунди да изрази оплакванията си, на които се отговаря с „ами вие вече сте си поставили диагноза, аз нямам какво да кажа“ и „не понасям такива капризни пациенти“, след което бива отпратен. Не бих завела при него възрастните си баби или когото и да било НИКОГА повече!!!