Търсене на медицински, здравни и сродни специалисти
Avatar

д-р Дарина Хаджиева

кардиолог гр. Търговище
Статистика за профила

Д-р Дарина Хаджиева е специалист по кардиология (сърдечни болести), практикуващ в гр. Търговище.

Резервация на час за консултация

пн


22.06.

вт


23.06.

ср


24.06.

чт


25.06.

пт


26.06.

сб


27.06.

нд


28.06.

Към момента опцията за резервации на часове за дистанционни/присъствени консултации не е активирана.

Контакти

Университет
Година на дипломиране
Специалност
Кардиология (сърдечни болести)
Специализации
Езици
Адрес

гр. Търговище, бул. Сюрен, ДКЦ „Св. Иван Рилски“

Телефон
0601 6 84 94
Работно време
Електронна поща
Интернет страница
Други координати
Неточна информация?
Д-р Дарина Хаджиева?
Информация

Професионална биография

Към момента липсва информация за професионалната биография на д-р Дарина Хаджиева.

Услуги

Към момента липсва информация за услугите, предоставяни от д-р Дарина Хаджиева.

Цени

Към момента липсва информация за цените на д-р Дарина Хаджиева.

Екип

Към момента липсва информация за екипа на д-р Дарина Хаджиева.

Апаратура

Към момента липсва информация за апаратурата, с която разполага д-р Дарина Хаджиева.

Транспорт

Към момента липсва информация за транспорта, с който разполага д-р Дарина Хаджиева.

Партньори

  • НЗОК

Отзиви

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:
Обща оценка:
0.00
Тенденция:
0.00
Позиция в категорията...
2554
Позиция в категорията...
2554

Отзиви

Здравейте, Желая да споделя преживяното с тази ушким лекарка (Дарина Стефанова Хаджиева) + Асистентката й !!! Майка ми има високо кръвно и проблеми със сърцето затова профилактично отидохме при тази лекарка да направи преглед при което да види състоянието й и да препоръча какво друго да направим за да подобрим и да сме сигурни от здравето на майка ми. "Това се очаква от един истински лекар" но стана следното... Взехме предварително час за 14:50 , бяхме там в 14:00 но до тогава не беше приет никой от чакащите. Има няма час по късно от стаята на лекарката почнаха да излизат една по една общо 3бр. жени които са били без час и са били приети в 12:00 часа, това за нас беше не коректно защото ни дават час за лекарката но той не се спазва. Беше станало 15:00ч. и тогава започнаха да приемат хората които са със час за 14:00 и ние още чакаме защото предварително бяхме платили за прегледа 30лв. + 8лв за кардиограма, ако не бяхме платили наистина щяхме да си търгнем но след преживяното съжелявам че не сме тръгнали! След още един час ни приеха, отношението още докато влязохме беше под 0 !!! не стига че сме чакали 2 часа никакво внимание не беше обърнато към майка ми, нито от лекарката нито от асистенката, тя беше през цялото време в фейсбук и чаткаше без да обърне внимание на никой! Лекарката незнам какво беше пила но не беше на себеси! нито ни каза нещо за кардиограмата нито някакво внимание + почна да се подиграва с майка за обяснението й че усеща бодежи в сърцето си. Направо нямам думи за това как бяхме посрещнати и обслужвани - трудно е да се опише. С това си отношение лекарката успя да покачи драстично така или иначе високото и кръвно на майка ми (165 / 120) !!! и да де някакво хапче за да и падне кръвното и казаха след повече от един час да се върнем за преглед! Това е да ставаш резил с паритеси които не ги засложават тези ушким лекари. Вторият път като влязохме на преглед беше по зле от първия път, асистентката все още във социалната мрежа, лекарката не помни какво лекарство е дала казва че дала едно асистентката казва май беше 3 хапчета - направо трагедия беше, и нас питат какво е дала като лекарката не беше казала като име какво дава на майка да пие нищо, лекарката реши да провери пак кръвното !!! 170 / 135 !!! ушким щеше да падне кръвното а то се увеличи. Лекарката почна да вика да кряка не обяснимо и даде второ хапче на майка за да й падне кръвното но този път аз не можах да мълча и да гледам как си правят екперименти с майка ми по хапчета и казах какво искаме да направят там имаше някаква машина за подробно гледане на сърцето и други неща казах не може ли с нея да я прегледат нали ако трябва пак ще си платим. Лекарката пак с гадно отнешение някаква сума си измисли от порядака на 25лв за машината и каза да го платя така мислейки че като заплатя и това, тогава по добре ще погледнат и ще си свършат работата но то стана по зле !!! Платих върнах се лекарката си говори нещо по лекарски термини които не разбираме прави някакви снимки с машината на края дори не ни даде снимките само един хвърчащ лист в което пише хипертония и това беше. Желанието ни беше просто обслужване като хората защото си плащаме!!!!!!!!!!!!! но беше толкова гадно че това няма да го оставя така. Имам и звукозапис на това което ще докажа какво е преживяно с тази лекарка. Такъв лекар е способен да убие човек а не да лекува!!! За един ден платихме 63лв. + пътя до болницата за да се подиграват с нас хора които се мислят за лекари! Толкова лошо обслужване на пациент не съм виждала и не желая на никой подобно подиграване да преживее от лекар, който трябва да помогне а не да си прави експерименти с лекарства "дори които не им помни имената" !

Оценките на автора на мнението

Организация на работа:
Отношение към пациента:
Обзавеждане и оборудване:
Резултатност на диагностиката/лечението:

Моят отговор на коментара

Моето лично съобщение до автора на коментара

Моят сигнал за нередност с коментара

Добавяне на отзив

Моите оценки

Организация на работа:

barbarbarbarbarbar

Отношение към пациента:

barbarbarbarbarbar

Обзавеждане и оборудване:

barbarbarbarbarbar

Резултатност на диагностиката/лечението:

barbarbarbarbarbar

Моето мнение

Бихте ли препоръчали този лекар?

Публикувайки отзив в Hapche.bg, Вие се съгласявате с Правилата за одобряване на отзиви.

Реклама
Реклама

Топ специалисти